Hakkımızda

        Kurum’umuz; KPSS – A ve B, Adli ve İdari Hakimlik sınavlarına hazırlık ile Genel Yetenek ve Genel Kültür alanlarında eğitim vermektedir. Kurumsal hedef, bu alanda yürütülen öğretim faaliyetini ülke düzeyinde tek çatı altında toplamaktır.Kurumumuzun gözettiği temel amaç, öğrencilerine, beklentilerinin çok üstünde bir kaliteye sahip eğitim hizmeti sunmaktır. Kurum, bu hedefin gerçekleştirilmesi için gereken kadro ve donanıma sahiptir.

        Öğretim kadromuz, uzun yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini Kurum’umuzda bir araya getirmiştir. Öğretim, yurt çapında kabul görmüş yayınlarla da sürekli desteklenmektedir.

        Kurumsal hedeflerimizden biri de; KPSS – A ve Hakimlik sınavlarına hazırlıkta, merkezi Ankara olmak üzere, yakın zamanda pek çok ilde şubeleşmeyi gerçekleştirmektir.

        Kurumumuz, KPSS-A’da, en güçlü öğretim kadrosu ve kullanacağı yayınlarla, İktisat, Maliye, Muhasebe ve Hukuk alanlarında öğrencilerimize hak ettiği katkıyı sağlayacaktır. Yine, son dönem sınavlarda önemini gittikçe arttıran Genel Yetenek ve Genel Kültür alanlarında da kadrosu ve yayın desteğiyle en yüksek eğitim kalitesi sağlanacaktır.

ÇALIŞMA SALONU:
        Öğrencilerimiz için, çalışma salonu tahsis edilmiştir. Bu salon, mesai saatleri içinde öğrencilerimiz tarafından sürekli olarak kullanılabilecektir.

YAYIN DESTEĞİ:
        KPSS – A ve B ile Hakim , Kaymakam adaylığı sınavına girecek öğrencilerimize, yurt genelinde kullanılan ve öğretim kadromuza ait konu ve soru kitaplarından oluşan pek çok yayın ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
        Yine öğretim, düzenli ve güncel ders notları ile yürütülmektedir.

REHBERLİK VE DANIŞMA DESTEĞİ:
        Öğrencilerimize kurs boyunce ve kurs bitiminde etkili çalışma yöntemleri, Kpss - A sınavları başvuru ve mezuniyetlerine göre çalışma stratejileri, kurum sınavlarına hazırlık konularında,
        Kpss - B tercihleri,
        Adli ve İdari Hakimlik Sınavları çalışma teknikleri, sınav başvuru ve mülakat eğitimleri,
        Kaymakamlık Adaylarına yönelik ders programları açısından sürekli rehberlik ve danışma desteği verilmektedir.